niedziela, 9 maja 2010

Uwaga, nie nadaje się do spożycia!

Muszę przyznać, że mam ogromną słabość do słodyczy. Niewiele rzeczy wzbudza we mnie większy zachwyt niż fantazyjne torty, ciasta i ciasteczka rodem z francuskiej cukierni, czy też pomysłowo zaaranżowany deser. Dlatego właśnie, gdy spacerując kilka dni temu po Konstancinie odwiedziłam galerię wnętrz La Canela w Starej Papierni, wzrok mój od samego wejścia padł na apetyczne babeczki, uwieńczone połyskującymi owocami i elegancko owinięte w celofan. Natychmiastowa bliższa inspekcja ujawniła zaskakującą prawdę - w przebraniu kuszących wypieków kryły się... ręczniki do rąk! W ten oto oryginalny sposób pakuje swoje wyroby japońska firma Praire Dog. Ich seria Le Patissier to ręczniki w różnych rozmiarach, pakowane na kształt babeczek, tortów, ciast i deserów, ozdobione owocowymi magnesami. Świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników słodyczy!


Podobny pomył na promocję produktu, który pojawił się na tegorocznych targach dizajnu w Mediolanie. Tym razem apetyczna bielizna...projekt: JenniPie

Obok słodkich wypieków uwielbiam również lody. Tych co prawda nie da się zjeść (chociaż wyglądają kusząco!), za to gwarantują słodką, aromatyczną i relaksującą kąpiel. Niestety na razie dostępne tylko w USA, być może pomysł zainspiruje rodzimych producentów.

Sole do kąpieli Me!Bath, żródło: Elements of Entertaining

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz